Kancelaria

Łączymy profesjonalizm z troską o Twoje sprawy. Obowiązkiem każdego notariusza jest ochrona interesów prawnych Klientów.

12

lat praktyki zawodowej


Niezawodni w działaniu


W najwyższym stopniu zabezpieczymy legalność dokonywanych przez Ciebie czynności prawnych, dbając o poprawną redakcję i przechowywanie wszelkich wartościowych dokumentów, takich jak papiery wartościowe, czy akty prawne.

Kancelaria notarialna powstała z myślą o specjalistycznej pomocy prawnej dla każdego. Zgłaszają się do nas osoby, które chcą przenieść własność nieruchomości poprzez sporządzenie aktu notarialnego, a także osoby, które potrzebują odpisu ważnego dla nich dokumentu, np. świadectwa maturalnego. U nas każdy znajdzie kompleksową pomoc w zakresie ochrony dokumentacji prawnej.

Usługi naszego zespołu notariuszy skierowane są do osób indywidualnych, oraz do przedsiębiorstw. Zajmujemy się stałą obsługą notarialną Klientów biznesowych związaną z redakcją dokumentów prawnych, przechowywaniem papierów wartościowych i kontrolą legalności czynności prawnych. Jesteśmy doskonałym partnerem w biznesie, jak i doradcą w bieżących sprawach prawnych.


Download PDF

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej kancelarii notarialnej?


Jesteś zainteresowany/a?
Skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta


Zadzwoń teraz